Gündem Haberi
DÜZCESPOR A.Ş EN KISA SÜREDE KURULACAK

DÜZCESPOR A.Ş EN KISA SÜREDE KURULACAK

15.10.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

14 Ekim Çarşamba günü Erguvan Tesislerinde Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve Beraberindeki heyet Düzcespor için 3. Kez toplandı. Toplantı sonunda Faruk Özlü , Düzcespor AŞ.'yi En Kısa Sürede Kurarak Düzcespor'a Sahip Çıkacaklarını Dile Getirdi.

Erguvan Tesislerinde Düzcespor için 3. Kez Toplanan heyet bir önceki toplantıda alınan kararları ve gelişmeleri değerlendirdi. Toplantı sonundan Düzcespor için yeni yapılacak stat hakkında da açıklamalarda bulunan Özlü şu ifadelere yer verdi: “ Bu akşam 3’üncü  toplantımızı yaptık. Katılıcılarımızı biliyorsunuz. Düzce’mizin önde gelen kurumsal yapıları, temsilcileri ve başkanları bir araya geldik. Geçen toplantıda aldığımız kararları gözden geçirdik. Özellikle şirketleşme konusu özellikle Düzcesporun içinde bulunduğu mali konuları istişare ettik. Geçen toplantıda aldığımız karalarlar ve iradeyi bu akşam teyit ettik.  Bütün arkadaşlarımız Düzcesporun arkasında olduğunu ve destek vereceklerini ifade ettiler hem mali konularda hem de şirketleşme konusunda aldığımız kararları gözden geçirdik. Önümüzdeki günlerde Düzcesporla ilgili AŞ. Adındaki bir şirketi kuracağız. Düzce’deki belli kurumlar, kurumsal yapılar Düzcesporun bütçesinin önemli bir kısmını karışılama konusunda mutabık kaldık. Düzcesporun arkasındayız ve yanındayız. Bu sene güzel bir sonuçla mümkünse şampiyon olarak kapatmayı hedefliyoruz.

Şıralık bölgesinde bir tesis inşa ediyoruz. Bu tesis Düzcesporun antrenman sahası olacak inşaatına başladık. Bununla ilgili bir tanıtım videosu yayınlayacağız.  Düzcespor’un yeni sahası için yaptığımız çalışmalarda belli bir aşamaya geldik. Önümüzdeki günlere bunun ihalesini yapacağız.  Şuan da bu belgede zemin etütleri yapıyoruz. Şıralık bölgesinde 130 dönümlük bir alanda büyük bir spor kompleksi  inşa ediyoruz. Gökhan başkanın geri dönüşüyle ilgili kararı yönetim kendi aralarında verecek.”

 DÜZCESPOR, A.Ş, EN, KISA, SÜREDE, KURULACAK, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.