Gündem Haberi
YÜZDE 80’İ TAMAMLANDI

YÜZDE 80’İ TAMAMLANDI

12.10.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

AK parti, Beyköy’de istişare toplantısı gerçekleştirdi. Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın ev sahipliğinde yapılan istişare toplantısına AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı Sinan Aydın, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan katıldı.

Toplantıda il genelinde ilçe ve beldelerde yapılacak projeler istişare edildi. Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, sosyal medya hesabından yaptığı yorumda toplantının verimli geçtiğini ifade etti. AK Parti teşkilat ve belediye başkanlarının düzenli olarak istişare toplantılarını gerçekleştirdiğini vurgulayan Osman Kılıç ‘ Her ilçenin, beldenin gelişme için hazırladığı projeler bulunuyor. Bu projelerin gerçekleştirilmesi için Ak parti olarak güç birliği yapıyoruz. Projeler konusunda genel değerlendirmeler yapıyoruz. Bu bir dayanışma ve yardımlaşmadır’ dedi.

PANDEMİ VE TEDBİRLİR

Pandemi süreci içinde eğitim sezonunun açıldığını ifade eden Kılıç, ‘Covid-19 Tedbirleri Kapsamında Beldemizde Bulunan Beyköy Orta Okulu, Şehit Ufuk BAYSAN İlkokulu Beyköy  İHO ve İhsan Gösterişli Anaokuluna Belediyemiz Tarafından Dezenfektan Çöp Kovası, Temazsız Ateş Ölçer ve Ayak Basmalı Dezenfektan Aparatı Tüm Okullarımıza Teslim Edilmiştir Yeni Eğitim Öğretim Döneminde Öğrenci ve Öğretmenlerimize Başarılar Diliyor, Tedbirlere Sonuna Kadar Riayet Ederek Sağlıklı Mutlu Bir Dönem Geçirmelerini Temenni Ediyorum’ dedi.

ALT YAPI

Beyköy’de alt yapı çalışmalarına aralıksız olarak devam ettiklerini de belirten Osman Kılıç bu konuda da şu görüşlere yer verdi: “ Beldemiz genelinde yüzde 80’ni tamamlanan kanalizasyon alt yapısının zemin kot farkından dolayı tamamlayamadığımız sokaklarda yeni güzergahlar kullanılarak kanalizasyon alt yapısı bulunmayan sokak bırakmayacağız. Bu kapsamda İstiklal Mahallesi 610.sokak tamamlanmış olup Yeni Mahalle 112.Sokak ve Beytepe Mahallesi 507. sokakta  çalışmalarımız da en kısa sürede tamamlanacaktır.”YÜZDE, 80’İ, TAMAMLANDI, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.