Gündem Haberi
SAFİR KOLEJİ DENETİMLERİ GEÇTİ

SAFİR KOLEJİ DENETİMLERİ GEÇTİ

18.09.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Covid-19 salgını nedeniyle 21 Eylül'de başlaması planlanan yüz yüze eğitim öncesinde okulların öğrenciler için uygun hijyenik şartları yerine getirerek 'Okulum Temiz Belgesi' almaları gerekiyor.

Düzce’de eğitimde lider bir kurum olarak öğrencilerimize sağladığımız hijyenik eğitim ortamımız ve titizlikle davranan kadromuzla bir yeniliğe daha imza attık.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) denetimlerinden geçen SAFİR KOLEJİ DÜZCE KAMPÜSÜ, Milli Eğitim Bakanlığının TSE ile Sanayi Bakanlığının şemsiyesi altında belirlediği, 'Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi', 'Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı'nda yer alan kriterleri yerine getirerek, 'Okulum Temiz Belgesi' almaya hak kazandı.

TSE'nin belirlediği, 'Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programında yer alan kriterleri yerine getiren Safir Koleji Düzce Kampüsü, “Okulum Temiz Belgesi” alarak Covid-19 salgının önlenmesine yönelik okul içinde uyguladığı önlemleri tescilledi. Çocuklarımızın sağlığı önceliğimizdir.SAFİR, KOLEJİ, DENETİMLERİ, GEÇTİ, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.