Gündem Haberi
DÜZCE DENETLENMEYE DEVAM EDİYOR

DÜZCE DENETLENMEYE DEVAM EDİYOR

17.09.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzce Valisi Cevdet Atay İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda Düzce Merkezde yeni tip koronavirüs olan Covid-19 denetimlerine katıldı. Vali Atay gerek vatandaş gerekse de işyeri sahiplerine alınan tedbirler konusunda bilgilendirmelerde bulunarak maske dağıttı.

Düzce valiliği önünden başlayarak İstanbul caddesi üzerinde bulunan esnaf ve iş yerleri üzerinde denetlemelerde bulunuldu.  Yapılan denetimde Düzce Valisi Cevdet Atay, Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Mustafa Çetinkaya, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, ekipler eşliğinde kent merkezindeki iş yerlerini denetleyerek vatandaşları sosyal mesafe kuralına uymaları konusunda uyardılar ve maske dağıttılar.

 

Vali Atay, denetimin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, bu günde Düzce esnafımızı denetlemeye devam edeceğiz. İlimizdeki denetlemelere devam edecek. Buradan vatandaşlarımıza tekrar çağrıda bulunmak istiyorum, lütfen mesafeye dikkat edelim, maskemizi takalım, temizlik kurallarına uyalım. Esnaf arkadaşlarımıza buradan çağrım şudur, iş yerlerinizi aşırı kalabalık tutarak vatandaşlarımızı iç içe oturtmayalım İnsanların salığı bizim geleceğimizdir. Biz sağlımıza bu günden sahip çıkarsak yarınlara daha güzel adım atarız diye düşünüyorum. Bir çağrımda buradan vatandaşlarımıza ev gezmelerine bir süre ara versinler. Ablalarımız teyzelerimiz pastalarını, böreklerini pandemi bittikten sonra hazırlasınlar ve o zaman bir birlerine gitsinler. Şu süreci atlatana kadar ev gezmelerine biraz askıya alalım. Düzce halkına teşekkürlerimi sunuyoruz şuan gördüğümüz vatandaşlarımız kurallara uymaya dikkat ediyor” dedi.DÜZCE, DENETLENMEYE, DEVAM, EDİYOR, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.