Gündem Haberi
GÜZEL BİR SİNERJİ YAKALANMIŞTI

GÜZEL BİR SİNERJİ YAKALANMIŞTI

17.09.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

İyi Parti İl Başkanlığı tarafından Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası üzerine basın açıklaması yapıldı. İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er tarafından yayınlanan açıklamada Gökhan Kapoğlu başkanlığı yönetimindeki kulübün Düzce’de bir sinerji oluşturduğuna dikkat çekildi.

Yunus Özay Er açıklamasında şu görüşlere yer verdi:  “Bir şehri şehir yapan en önemli unsurlardan birisi de kendi öz değerlerine sahip çıkabilmesi, kendi değerlerini yüceltebilmesidir.

Memleketimiz Düzce açısından da Düzcespor böyledir. Koruyup kollanmalı, büyütülüp yüceltilmelidir.

Son derece zor bir görev olan kulüp başkanlığı ve yöneticiliğini üstlenen insanlara da bu açıdan yaklaşılmalı ve destek verilmelidir.

Yıllar sonra Sayın Gökhan Kapoğlu ve yönetimi kentte bir sinerji yaratmayı başarmış, Düzcespor'u hakettiği üzere hedefleri olan , karmaşadan ve suni gündemlerden, kısır çekişmelerden uzak bir şekilde spor kulüplerine yakışır bir anlayışla yönetegelmiştir.

Dün itibarı ile Sayın Kapoğlu’nun Başkanlıktan istifa kararını öğrenmiş ve istifa metnini okumuş olmaktan büyük üzüntü duyduğumu ifade etmek isterim. Sayın Başkan’ın sitemlerini kendi üzerime düşen kısmı itibari ile kabul ediyor, partim ve şahsım adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağımızı ifade etmek istiyorum.

Çalışan, üreten, maddi manevi fedakarlık yapan insan haklıdır. Sitemleri anlayışla karşılanmalı, “ama” sız “fakat”sız desteklenmelidir.

Bu anlayışın bundan sonraki dönemde Düzcespor çerçevesinde hakim olacağına inanıyor, bizler de dahil sorumlu ve yetkili her kurumu Düzcespor'a daha fazla destek vermeye davet ediyorum.

Sayın Başkan Gökhan Kapoğlu ‘nun da almış olduğu istifa kararını tekrar ve Düzcespor menfaatleri çerçevesinde değerlendirmesini rica ediyorum. Bu takımın sizlere ihtiyacı var Sayın Başkan!!!”

 GÜZEL, BİR, SİNERJİ, YAKALANMIŞTI, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.