Gündem Haberi
CEBECİ DÜZCE’NİN ERK’LERİ İLE GÖRÜŞTÜ

CEBECİ DÜZCE’NİN ERK’LERİ İLE GÖRÜŞTÜ

16.09.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Cumhurbaşkanı Danışmanı, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci Düzce’ye adeta ‘çıkarma’ yaptı. Cebeci, Düzce Valiliği, Belediye Başkanlığı, Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Erguvan Sosyal tesislerinde de bir dizi görüşme yaptı.

Cumhurbaşkanı Danışmanı Hamza Cebeci önce Cumayeri’ne uğradı. Ardından da Erguvan Sosyal tesislerine giden Cebeci burada, Ak parti Milletvekili Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Ak parti eski Milletvekili Fevai Arslan ile görüştü. Samimi bir ortamda geçen görüşmede Düzce’ye ilişkin genel sorunlar ile Türkiye gündemi değerlendirildi.

Cebeci Valiliğe geçerek Vali Cevdet Atay’la bir görüşme yaptı. Görüşmede kurum faaliyetleri hakkında bilgi veren Cebeci, Vali Atay’a görevinde başarılar diledi.

Hamza Cebeci günün son ziyaretini Düzce Ticaret ve Sanayi Odasına yaptı. Cebeci DTSO Başkanı Tuncay Şahin ile makamında görüştü. Tuncay Şahin Cebeci’ye Oda faaliyetlerine ilişkin bilgiler verdi.

Cumhurbaşkanı Danışmanı ve Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci ziyaretleri sırasında Darülaceze’de kalanların el dokumasıyla ürettiği Siirt battaniyesini hediye etti.

 CEBECİ, DÜZCE’NİN, ERK’LERİ, İLE, GÖRÜŞTÜ, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.