Gündem Haberi
YKS’DE BAŞARILI ÖĞRENCİLER BELEDİYEDE

YKS’DE BAŞARILI ÖĞRENCİLER BELEDİYEDE

16.09.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Çilimli’de YKS’de başarılı olan öğrenciler Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’u ziyaret etti.

Başkan Yavuz, sosyal medyada paylaştığı fotoğraf ile “YKS’de başarılı olan evlatlarımız Belediyemizde ağırladık. Bizlere bu gururu yaşattıkları için hem kendilerine, hem ailelerine, hem de onları böyle güzel yetiştiren eğitmenlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Yolları, bahtları açık olsun’ dedi.

YKS ek tercih ekranı için ÖSYM adaylarının meraklı bekleyişi devam ediyor. İlk yerleştirme sürecinden arta kalan bölümler için alınacak olan YKS ek tercih işlemleri, ÖSYM'nin resmi internet sitesi üzerinden tamamlanacak.

Üniversite hayali kuran binlerce adayın merakla araştırdığı YKS ek yerleştirme süreci, ÖSYM tarafından yayımlanacak kılavuz ile netlik kazanacak. Üniversite online kayıt sürecinin sona ermesinin ardından okulların boş kontenjanlarını toparlamaya başlayan ÖSYM, YKS ek yerleştirme kılavuzu için detayları yayımlayacak. Üniversiteye yerleşemeyen öğrenciler ek tercih dönemini bekliyor. YKS ek yerleştirme için tercih tarihleri henüz duyurulmadı. Ancak üniversite kayıtlarının tamamlanması ardından üniversite ek yerleştirme sürecinin başlaması bekleniyor. 2019 yılında YKS yerleştirme sonuçları 6 Ağustos’ta açıklanmış, ek tercihler ise 5-11 Eylül 2019 tarihlerine kadar devam etmişti. 2020 YKS ek yerleştirmelerinin de eylül ayı içerisinde başlaması bekleniyor. Adaylar, YKS ek yerleştirme kılavuzuna göre tercihte bulunabilecek.YKS’DE, BAŞARILI, ÖĞRENCİLER, BELEDİYEDE, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.