Gündem Haberi
YOLLAR AÇILIYOR, YOL YAPILIYOR

YOLLAR AÇILIYOR, YOL YAPILIYOR

9.09.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Düzce’nin dört bir yanında hummalı bir çalışmaya girişti. Ekipler sahada, günlük programa göre, yol açma, açılan yolların asfaltlanması, yama, tamir ve bakım ile kaldırım çalışmaları yapılıyor.

Belediyenin Fan İşleri müdürlüğü ekipleri güz dönemi için çalışma programını artırdı. Yaz dönemini çoğunluklu olarak imar planlarına göre yol açma ile geçiren ekipler bu kez açılan yolları asfaltlıyorlar. Ayrıca cadde ve sokaklarda bozulan yolları onarıyorlar, tamir ve bakım yapıyorlar. Bu arada açılan yollar üzerinde alt yapısı tamamlanmış olan yerlerde de kaldırımlar döşeniyor.

Ekipler günlük program dahilinde son olarak Çamköy, Akınlar, Kazukoğlu, Çavuşlar ve Beyciler mahallelerinde yol açması yaptılar. Çay, Karaca Hacı Musa, Bahçeşehir Çamlıevler mahallelerinde de bakım ve onarım ile yama çalışması gerçekleştirildi. Yetkililer ‘ Fen işleri müdürlüğü olarak genel programın yanı sıra günlük çalışma programı hazırlanıyor. Buna göre de ekipler gün içerisinde ellerindeki planlamaya göre işleri gerçekleştiriyorlar. Amacımız, verilen işleri eksiksiz olarak yerine getirmektir’ dediler.YOLLAR, AÇILIYOR,, YOL, YAPILIYOR, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.