Gündem Haberi

Kapoğlu'nun Atı Düzce'yi Tanıttı

26.06.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

TJK Tv'ye yayınlanan at yarışlarının değerlendirildiği "Format" adlı programda İzmir koşusunda birinci gelen Gökhan Kapoğlu'nun sahip olduğu "Oğlum Göktuğ" adlı ata geniş yer verildi. Program yorumcuları Gökhan Kapoğlu ve "Oğlum Göktuğ" dan övgü ile bahsetti.

TJK TV'de yayımlanan ve at yarışı koşularının değerlendirildiği programda Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu'nun sahip olduğu "Oğlum Göktuğ" isimli ata geniş yer verildi. İzmir'de, Lütfi Karaosmanoğlu koşusunda birinci gelen "Oğlum Göktuğ'dan övgü ile bahseden program yapımcısı Gökhan Gül şu ifadelerini kullandı; "Oğlum Göktuğ'un yarışı kazanmasında Jokey Barış Kurdu'nun etkisi çok büyük. Barış İzmir çim pistini en iyi bilen jokeylerden bir tanesi. TAbiki burada atın gücü, atın istediğini yapabilmesi de çok önemli. Oğlum Göktuğ ikinci olarak giderken bariyer dibini buluyor. Atını fazla koşturmuyor, virajlara girerken açısını bozmuyor. Hepsinin toplamında da çok ciddi avantaj sağladı. Oğlum Göktuğ koşu başladığı andan itibaren hakimiyeti hiç bırakmadı. Kırmızı lacivertli Oğlum Göktuğ'un koşusunu ben çok beğendim. Bu atın potansiyeli var, bu atın yeteneği yüksek. 5-6 aydır koşmayan bir at, ben Oğlum Göktuğ'un bir sonraki yarışta çok daha iyi koşacağına inanıyorum" dedi.

Gökhan Kapoğlu Çok Değerli Bir İsim

Bir diğer yorumcu Suat Demiral daha önce Düzce'ye gelerek çiftlikte atı gördüğünü ve çok beğendiğini, Gökhan Kapoğlu'nun da çok değerli bir insan olduğunu dile getirerek; "Öncelikle bu atla bir bağımız var. İki yıl önce biz  sayın Haldun Köseoğlu'nun misafiri olarak Düzce'ye gitmiştik. Orada Gökhan Kapoğlu abimiz, şuanda Düzcespor'un başkanı kendisi, oğlunun ismini koydu ata. Tabi heyecan sardı Düzce'yi ayrıca Göktuğ'un doğum tarihi 30 Ağustos gazi gününe denk geliyor. Gaziye gelir ve Ciddi bir taraftar ile gelir Düzce'den.

Gökhan abinin Düzce'de iki tane dağın arasında bir çiftliği var. Ağustos ayındaydı yer yemyeşildi. Gökhan abi çok özel bir insan çok değerli bir büyüğümüz. Küçük ama az atla yapılan kaliteli bir çiftlik. Bu tay da o gün oradaydı. İlk gördüğümde çok beğenmiştim. Buradan tekrar Düzce'ye ve Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu'na selamlar, başarılarının devamını diliyoruz" şeklinde konuştu.Kapoğlu'nun, Atı, Düzce'yi, Tanıttı, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.