Gündem Haberi
Atay'dan Hastane Ziyareti

Atay'dan Hastane Ziyareti

26.06.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Geçtiğimiz hafta Düzce Valiliği görevine Başlayan Cevdet Atay, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ile birlikte Atatürk Devlet Hastanesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Hastaları da ziyaret eden atay geçmiş olsun dileklerini bildirdi.

Düzce Valisi Cevdet Atay, Vali Yardımcısı  Haluk Çakmak, İl Sağlık Müdürü Dr.Yasin YILMAZ, Hastane Başhekimi Op.Dr. Volkan TEMİ ve diğer sağlık yöneticilerin eşliğinde Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunarak hastaları ziyaret etti.

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz tarafından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin genel durumu, ve pandemi sürecinde yürütülen sağlık hizmetleri hakkında  Vali Atay'a bilgilendirmelerde bulundu.

Vali Atay daha sonra yataklı servislerde tedavi görev hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek durumları hakkında doktorlarından bilgi alarak, kendilerine acil şifalar diledi.

Akabinde Acil Serviste tedavi görev hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet ederek vatandaşlarıa geçmiş olsun dileklerinde bulundu, personeller ile de bir süre sohbet eden Vali Atay özveri ve gayretli çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.Atay'dan, Hastane, Ziyareti, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.