Gündem Haberi
Tozan'ın Küstürdüğü Kaymakama Kritik Görev

Tozan'ın Küstürdüğü Kaymakama Kritik Görev

25.06.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 1 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Gümüşova Eski Kaymakamı İsmail Sündük Vilayetler Birliği Başkanlığı Genel Sekreterlik görevine getirildi. Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan ile sık sık karşı karşıya gelen ve küstürülen eski kaymakam İsmail Sündük önemli göreve atandı.

Gümüşova'nın bir önceki Kaymakamı İsmail Sündük'e önemli görev verildi. İl Özel idare genel sekreterliği döneminde başlayan ve Daha sonra Muharrem Tozan'ın belediye başkanlığına seçilmesi ile devam eden gerginlik nedeniyle İsmail Sündük Gümüşova'dan kırgın ayrılmıştı. Kaymakam Sündük İçişleri bakanlığı tarafından 2019 Ağustos ayında Ankara mülkiye müfettişliği görevine atanmıştı. Sündük şimdi de Vilayetler birliği Başkanlığı Genel Sekreterliği gibi kritik bir göreve getirildi. Oxijen Medya ailesi olarak eski Gümüşova Kaykamamı İsmail Sündük'e yeni görevinde başarılar diliyoruz.Tozan'ın, Küstürdüğü, Kaymakama, Kritik, Görev, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 1 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum
  • Hasan

    Hasan
    27.06.2020 - 14:39

    Birkerede Düzce'nin insanına sahip çıkıpsanız şaşardım.Niye araları açılmış,hangı siyası rakiplaribin ağzına bakıpta adaletli görev yapmamış, sonrada koltuğunaoturmuş hiç muhasebe yaptınız mı?Bu gün hala Tizan'ın işlerine engel oluyor.Gümüşova da cemaatçi olduğu için aday gösterilmeyen birinin şakaşakçılığını yapıyor.Allah büyük bir gün kul hakkının bedelini öder.Çok kritik görev tesiserin başına gécérek ülkeye büyük hizmetler eder.Şakşakçıları tatilleri bedava yapar hak ettiler.
Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.