Gündem Haberi
Gönülleri Mest Edecekler

Gönülleri Mest Edecekler

20.05.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Oxijen TV'de Muhammed Said Sezer'in sunduğu İftar Vakti Çevrimiçi programı izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Hafta içi her akşam yayınlanan programda, İman, İslam ve ahlâk konularında birçok mesele program konukları tarafından konuşuluyor. Programda Kur’an ve mahiyetinden iman konularına, Allah kul ilişkisinden kıyamet gününe kadar birçok konuya değiniliyor.

Oxijen TV ekranlarında Ramazanın ilk gününden itibaren hafta içi her gün yayınlanan İftar Vakti Çevrimiçi programı devam ediyor.

Programda, dini konular, doğru ve sahih bilgiler ekseninde değerlendirilerek, gençlerin dilinden izleyiciye aktarılıyor.

Örf,adet,milli ve manevi değerlerimize de değinilen programın bugünkü konukları Afyonkarahisar Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Kadir Yıldırım, konuk okuyucu ise İstanbul Nusretiye Camii Müezzin Kayyımı - İsmailağa Kur’an Kursu Mezunu M. Emin Kuyucu olacak.

“İftar Vakti Çevrimiçi” oxijen tv facebook kanalında saat19:00'da yayınlanacak.Gönülleri, Mest, Edecekler, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.