Gündem Haberi
GÜVENLİK GÖREVLİLERİ DE BİR ALKIŞI HAKETMİYOR MU ?

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ DE BİR ALKIŞI HAKETMİYOR MU ?

23.03.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzce Güvenlik ve Savunma İşcileri Sendikası İl Başkanı Mehmet Değerli Ülkemizin boğuştuğu Korona Virüsü ile mücadele kapsamında vatandaşlara önemli bir çağrıda bulundu.

Değerli yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Her kurumda görev yapan tıpkı sağlık çalışanları gibi herkes bir şekilde idari izinli, kronik rahatsızlık esnek çalışma  vs. Sebebi ile izinli, Raporlu olsa bile özel güvenlik görevlileri işinin başında Halkımızın hizmetinde vazifesinin başındadır.

Bilhassa Hastanelerde görev yapan meslekdaşlarımız hem korumak ile görevli olduğumuz kurumlarda hem ziyaret eden vatandaşlarımızın sağlığı için idarecilerimizin yönlendirmesi ile gerekli önlemleri alıyor, tedbirleri uyguluyor, insanların ibadet hakkı bile yakın temas sebebi ile söz konusu Virüs ün yayılmaması için engellenmek durumunda kalındığı için halkımızın sağlığı için çalışıyoruz..

İzah etmeye çalıştığımız bu hassas dönemde saygı değer Halkımız LÜTFEN BİZ ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ne görevimizi yapmakta yardımcı olsun.

Tüm diğer zamanlarda ve bilhasa bu elim illet ile mücadelede kendi sağlığını dahi hiçe sayarak vazifesini yapmaya çalışan özel güvenlik görevlileri ne yardımcı olunmasını saygı değer halkımızdan özellikle rica ediyoruz.

Bir çok başka ilimizde ve Düzce de ki  Hastanelerimizde ve kimi kurumlarımızda meslektaşlarımızın görevini yapmaya engel olacak tutum ve davranışlardan kaçınarak Milletce verdiğimiz mücadelede biz Özel güvenlik görevlilerine anlayış ile yaklaşmalarını Rica ediyoruz.

Maltepe Süreyyapaşa Göğüs hastalıkları hastanesinde karantinada olan hastasını görmek isteyen hasta yakının özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımızın görevleri gereği yasak olan yere müsade etmemesi üzerine, hasta yakınının özel güvenlik görevlilerine bıçakla saldırması akla ziyan bir durumdur, meslektaşlarımız özel güvenlik görevlilerinin yaralanmasını şiddetle kınıyoruz.” dediGÜVENLİK, GÖREVLİLERİ, DE, BİR, ALKIŞI, HAKETMİYOR, MU, ?, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.