Gündem Haberi
AKÇAKOCA'DA GÜNDEM HUZUREVİ

AKÇAKOCA'DA GÜNDEM HUZUREVİ

30.11.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Akçakoca Kızılay'ı Yaşlılar Konukevinin yıkım tartışmaları devam ediyor. Sorunu Düzce Valisi Zülkif Dağlı ’ya ilet siyasi parti ilçe başkanları, yaşlıların Akçakoca dışına çıkarılmadan çözüme kavuşturulmasından umutlu olduklarını dile getirdiler.

Bugün toplanan Akçakoca Kent Konseyi toplantısında, Kent Konseyi Bileşenleri Akçakoca Kızılay'ı Yaşlılar  Konukevi'nde kalan yaşlılara sahip çıktı.  Kent Konseyinin Genel Kuruluna gelen Konukevi sakinleri "Biz Akçakoca dışına gitmek istemiyoruz "dediler. 

Dohaycan Derneği Başkanı Derya Çolpan tüm sivil toplum örgütlerini yaşlılara destek vermeye çağırdı.

ALTERNATİF MTA TESİSLERİ

İyi Parti Akçakoca İlçe  Başkanı Behçet Lokum,  Yaşlıların Akçakoca’da kalması için, Huzurevi binası  yeniden yapılana kadar MTA tesislerinde kalmalarının sağlanabileceğini, konuyu Vali ile de görüştüklerini söyledi.

ÖZTÜRK: GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Akçakoca Kızılay Başkanı Özkan Öztürk ise, Huzurevinin Akçakoca’da kalması için görüşmeleri sürdürdüklerini, binanın yeniden yapılmasının 1. Derecede önemli olduğunu ama konukların  Akçakoca’da kalmasının da aynı derecede önemli olduğunu söyledi.AKÇAKOCA'DA, GÜNDEM, HUZUREVİ, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.