Gündem Haberi
Altın Emlak Düzce Temsilciliğine Ödül

Altın Emlak Düzce Temsilciliğine Ödül

7.10.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 1 bekleyen yorum

Sektörde 20. yılını geride bırakan Altın Emlak, Türkiye genelinde faaliyet özel yetkili işletmeleri ile İstanbul’da buluştu. Düzce Altın Emlak temsilcisi Mehmet Gül’de yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Marka Elçisi plaketi ve Takdir Belgesi ile ödüllendirildi.

Taşınmaz ticareti yönetmeliğine en hazır emlak firması olarak temsilcilerinin eğitimlerine önem verdiklerini dile getiren Genel Müdür Mustafa Hakan Özelmacıklı “Yetki belgesi ve yeterlilik belgesine ilişkin süreçler özel yetkili işletmelerimiz için büyük önem taşıyor. 5 Aralık öncesinde tüm emlak işletmelerimizin yönetmeliğin ilke ve kurallarına uygun olarak hazır olmalarını çok önemsiyoruz. Bu toplantıda da temsilcilerimizi tüm süreçler ve aşamalar hakkında detaylı olarak bilgilendirdik” dedi.

İlk 100’de 33. Sıradayız

Ekonomist dergisi tarafından Franchisee vererek büyüyen 100 şirket sıralamasında 33. Sırada bulunduklarını belirten Altın Emlak Genel Müdürü “Özellikle 2019 yılını innovasyon, dijitalleşme ve değişim yılı olarak değerlendirdik. 15 Nisan tarihinde AB-0291-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından, 19 Haziran tarihinde de YB-0217 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirildik. Yetki kapsamındaki Emlak Danışmanı (Seviye 4) ve Sorumlu Emlak Danışmanı (Seviye 5) ulusal yeterliliklerinde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine de başladık. Sektörümüzdeki emlak firmaları içinde bu akreditasyonu sağlayan tek emlak firmasıyız” dedi.

Düzce Temsilcisi Mehmet Gül'de yaptığı değerlendirmede "Düzce'nin ilk kurumsal emlak işletmesi olarak Genel Müdürlüğümüz tarafından bu ödüllere layik görülmekten dolayı çok mutluyuz. İster barınma, ister gelir ister yatırım için olsun müşterilerimize profesyonel hizmet kalitesini ve anlayışını Düzce'de yaşatıyoruz"dedi.Altın, Emlak, Düzce, Temsilciliğine, Ödül, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 1 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.