Gündem Haberi
HERKES BİZİM DOSTUMUZ

HERKES BİZİM DOSTUMUZ

5.10.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

19 Ekim tarihinde yapılması planlanan 'Düzce Dostlar Gecesi' için bir açıklama yapan hazırlık komitesi başkanı Ulviye Dikmen, her yıl geleneksel olarak yapılan etkinliğe 'Düzce'ye değer katan, Düzce'ye değer veren' herkesin katılmasını beklediklerini belirtti.

Dikmen, etkinliğin amacı olarak " Düzce çeşitli kültürlerin birada yaşandığı, zengin bir mozaik oluşturduğu, sosyal yapısı güçlü bir şehrimiz. Eğer bu kentte yaşıyorsak, bu kente emek veriyorsak ve bu kentin nimetlerinden yararlanıyorsak  biz hepimiz Düzceliyiz demektir. Senede bir de olsa bir araya gelmek isteriz' görüşlerine yer verdi.

'Düzce Dostlar Gecesi' için geniş bir organizasyon yaptıklarını ifade eden komite başkanı Ulviye Dikmen, etkinlik hazırlıkları için şu görüşlere yer verdi " Düzce Dostlar Gecesi daha önce iki kez düzenlendi. Bu yıl üçüncüsü için hazırlık yapıyoruz. Geleneksel halde her yıl yapılmasını planlıyoruz. Düzce'ye değer vermiş değer katmış ancak Düzce dışında yaşayan değerli büyüklerimiz var, arkadaşlarımız var. İstiyoruz ki bu kişilerle bir araya gelebilelim. Düzcelilerle dayanışma içinde olabilelim. Bize göre, Düzce'de yaşayan, buranın havasını soluyan, suyunu içen, bu şehre emek veren, değer katan, Düzce'yi değer bilen herkes Düzcelidir. Düzce bizim kalbimizdedir, gönlümüzdedir. Bu düşüncelerimizi paylaşan herkesi 'Dostlar' olarak etkinliğimizde görmek isteriz"

Düzce Dostlar Gecesi'nin, 19 Ekim Cumartesi günü saat 19,00'da  Pelemir tesislerinde yapılacağını hatırlatan Ulviye Dikmen, bilet satış yerlerinin belirlendiğini ve sosyal medya aracılığı ile de satış yapılacağını belirtti.  Dikmen, bilet satış yerleri olarak; Kızılay sokakta bulunan, şahsına ait diş muayenesi, İş bankası karşısındaki Nurullah Ekmekçi optik, eski Düzce lisesi karşısında bulunan Mekan kafenin ve spor sokakta bulunan Burası Düzce gazetesinin belirlendiğini sözlerine ekledi.  Dikmen, ayrıca çeşitli kurumları ziyaretle de bilet satışlarının olacağını kaydetti.HERKES, BİZİM, DOSTUMUZ, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.