Gündem Haberi
Kasıt mı Var?

Kasıt mı Var?

9.09.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

İlimizde son günlerde Düzce Belediyesini 'Karalamak' için gerek sosyal medyada gerekse cadde ve sokaklarda çirkin kampanyalar yürütülüyor. Çöpler gelişi güzel atılırken, büyükbaş hayvan ve atların kasıtlı olarak cadde ve sokaklara salındığı öne sürülüyor.

Düzce'de son haftalarda Düzce Belediyesinin çalışmalarını gölgelemek ve 'çalışmıyor' algısı yaratmak için trol sosyal medya hesapları mantar gibi türüyor. Sosyal medyada yeterli algıyı yaratamayan azınlığın şimdi de cadde ve sokaklarda kasıtlı olarak eyleme geçtiği iddia ediliyor.

ÇÖPLER SALKIM SAÇAK

Düzce Belediyesi defalarca çöp toplama saati yayımlamasına rağmen çöpleri düzensiz olarak bırakan vatandaşlar hem çevre kirliliğine neden oluyor hem de Belediye ekiplerini zor durumda bırakıyor. Çöp kutusu olmasına rağmen çöpleri toplu halde kaldırım ve yol ortasına atanların sayısı da oldukça fazla..

ATLAR CİRİT ATIYOR

Son haftalarda şehrin işlek cadde ve sokaklarında cirit atan atlar hem trafiği hem de yayaları zor durumda bırakıyor. Otobüs duraklarında, Kavşaklarda, yol ortasında gelişi güzel dolaşan atların da kasıtlı olarak salındığı iddialar arasında. Daha önce şehir içinde bu kadar sık rastlanmayan atlar üzerinden yine belediyeyi karalama kampanyası yürütüldüğü ileri sürülüyor.

BÜYÜKBAŞ HAYVANLAR TESİSLERDE OTLUYOR

Düzce'nin çeşitli noktalarında başıboş otlamaya salınan inekler ise peyzaj çalışmalarına büyük zarar veriyor. Zaman zaman belediyenin tesislerinin bahçesine de giren büyükbaş hayvanlar "Bu kadarına Pes" dedirtiyor. Duyarsız vatandaşların kendilerinden başka kimseyi düşünmeden yaptığı davranışlar Düzce'nin imajını zedelerken yetkilileri de zor durumda bırakıyor.Kasıt, , Var?, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.