Gündem Haberi
Final Okulları Taşıyıcı Esnafının Yanında

Final Okulları Taşıyıcı Esnafının Yanında

9.09.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzce Final Okulları ile Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokole göre kamyoncu esnafının çocukları Final okullarından yüzde 20 oranında indirimli kayıt imkanı bulacak.

Düzce Final okulları imzaladığı protokollere bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde Düzce Üniversitesi ve Memursen ile protokol imzalayan Final okulları şimdi de Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri ile protokol imzaladı. İş birliği protokolünü Kamyoncu esnafı adına, Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz Düzce Final Okulları adına ise okul yetkilileri imzaladı.

İmzalanan protokol, Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve TIR Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinin çocukları ve referans olduğu diğer öğrencilerin Düzce Final Okulları’ndaki eğitim koşullarını düzenliyor. Protokol ile Kamyoncular Kooperatifi üyelerinin ihtiyaçlarının liste fiyatları içerisindeki eğitim ücretleri üzerinden yüzde 20 oranında “Eğitim İndirimi” sağlıyor.

İmzalanan protokol sonrası Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi başkanı Orhan Yılmaz şu açıklamalarda bulundu; "Kamyoncular kooperatifini  unutmayıp sözleşme yapmak suretiyle bizleri ve çocuklarımızı da bu eğitim kervanına dahil ettiğiniz ve indirim yaparak teşvik ettiğiniz için tüm üyelerim adına çok teşekkür ediyorum" dedi. Final okulları yetkilileri de bu protokollerin devam edeceğini ve Final Okulları Düzce Kampüsünün Düzce’de eğitimde çok büyük başarılara imza atacağını ve Düzce’yi eğitimdeki Türkiye ortalamasında yükselteceklerini ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaklarını söyledi.Final, Okulları, Taşıyıcı, Esnafının, Yanında, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.