Gündem Haberi
Düzce’de Ders Zili Çaldı

Düzce’de Ders Zili Çaldı

9.09.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 09 Eylül Pazartesi günü ilk ders zilinin çalmasıyla başladı. Bu yıl, 70 bin 713 öğrenci sıra başı yapacak. Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada il genelinde 4 bin 700 öğretmenin görev yapacağı belirtildi.

Yeni öğretim yılı nedeniyle valilik tarafından yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: "  Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu Belgesi uygulamaları kapsamında, okullarımızın fiziki ortamlarının geliştirilmesi, güzelleştirilmesi için başlatılan çalışmalar yaz dönemi boyunca devam etti. Birçok okulumuzda tasarım beceri atölyeleri, hobi bahçeleri oluşturuldu. Okullarımızın boya, badana, bakım ve onarım faaliyetleri tamamlandı.

Yaz döneminde İlimize atanan 181 öğretmenimiz göreve başladı. Ücretli öğretmen sayımız her yıl daha da azalmaktadır. Bu durum eğitim öğretim faaliyetlerimizin sorunsuz bir şekilde devam etmesi için önem arz etmektedir.

Amacımız, hem öğrencilerimizin hem de öğretmenlerimizin kendilerini mutlu ve huzurlu hissettikleri okul ve sınıf ortamında eğitim öğretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktır. "Düzce’de, Ders, Zili, Çaldı, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.