Gündem Haberi
KEŞIR, RAFTING İSLETMECILERININ SORUNLARINI YERINDE INCELEDI

KEŞIR, RAFTING İSLETMECILERININ SORUNLARINI YERINDE INCELEDI

9.08.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzce’de bulunduğu zamanlarda sürekli halkın içinde olan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yaşanan sel felaketinde büyük hasar alan rafting işletmelerini unutmadı. Keşir, bölgeye giderek işletmelere destek sözü verdi.

Son zamanlarda Düzce’de sürekli halkın içinde olarak vatandaşın takdirini toplayan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yaşanan sel felaketinde olduğu gibi selin ardından da bölgede incelemelerine devam ediyor.

Keşir son olarak bölgede selden hasar alan rafting tesisi işletmecilerine destek olmak için bölgeye gitti. Keşir, beraberinde AK Parti Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş, eski Belediye Başkanı Recep Tuna,  İGM Başkanı Çiğdem Günal,  İGM Üyesi Şaban Arslan ve Cumayeri Belediye Meclis Üyesi Serkan İpek’le birlikte bölgede incelemelerde bulundu.

Bölgenin yeniden toparlanarak turizme açılması için elinden gelen çalışmayı yapacağını dile getiren Keşir, sosyal medya hesabından açıklama yaparak “Cumayeri ilçemizde Rafting tesisleri sel sonrası tekrar hizmet vermeye hazırlanıyor. Rafting ve macera tutkunlarını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Keşir, son zamanlarda Düzce’de yaptığı ziyaretler ile ön plana çıkarken her zaman halkın içinde olması da Düzce’ye verdiği değeri gözler önüne seriyor. Vatandaşlar da Milletvekili Keşir’i aralarında görmekten büyük mutluluk yaşadıklarını dile getiriyor.

 KEŞIR,, RAFTING, İSLETMECILERININ, SORUNLARINI, YERINDE, INCELEDI, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.