Gündem Haberi
Kendi İşlerini Kendileri Gördü

Kendi İşlerini Kendileri Gördü

9.08.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

18 temmuz felaketinde sel sularına kapılarak yıkılan Çay köprüsü hala yapılmazken, yaklaşan Kurban Bayramına sayılı günler kala vatandaşlar kendi çözümünü üreterek yolu dere yatağından açtı.

Göktepe Çay mahallesi, Arabası köyü, Aktaş, Koçullu ve Sarıyayla köylerinin kullandığı Çay köprüsü selden yıkıldığı günden beri vatandaşlar, Edilli Arabacı arasında ki yan yolu kullanmak zorunda kalıyordu.

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun, köprünün yapımına bayramın üçüncü günü başlanacak demesine karşın, köprü yapımını beklemeden dere yatağından yolu geçici olarak açtılar.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Göktepe muhtarı Adalet  Metin Sarı; “  Göktepe çay mahallemizde gurup köylerinin kullandığı köprü selden yıkılmıştı.  Koçullu muhtarı ilhan Yılmaz, MHP İl Genel Meclis Üyesi  Engin Özensel beyle beraber arazi sahibi Tayfun Gündüz’den köprü yapımına kadar arazisinden yol vermesini rica ettik.  Sağ olsun bizleri kırmadı,  yarında stabilize serilerek geçit sağlanacaktır “ dedi.

Göktepe muhtarı Adalet Sarı önemli bir uyarı daha yaparak, dere yatağından geçici olarak verilen yol için, “ Lütfen yağışlı günlerde bu geçidi kullanmayalım “uyarısında bulundu.

 Kendi, İşlerini, Kendileri, Gördü, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.