Gündem Haberi
Keşir: Erken Teşhis Hayat Kurtarır

Keşir: Erken Teşhis Hayat Kurtarır

7.08.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

2 Hafta süre ile Düzce'de kalacak olan Cedidiye Camii önünde hizmet veren Mobil Sağlık TIR’ını Düzce Milletvekili Ayşe Keşir yerinde inceledi. Keşir TIR’ı ziyaret eden vatandaşlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Sayın Ayşe Keşir, ‘‘Ulusal Kanser Tarama Programı’’ kapsamında Düzce’ye gelen ve 18 Ağustos tarihine kadar Cedidiye Camii önünde konuşlandırılan, vatandaşlarımıza ücretsiz olarak kanser tarama programı uygulayacak mobil kanser tarama Tırı'nı ziyaret ederek tarama programına katılan vatandaşlar ile sohbet etti. 
Milletvekili Ayşe Keşir,  sağlık yöneticileri eşliğinde yapılan ziyarette Düzce merkez mahalleleri, ilçe ve köylerden gelen çok sayıda vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği tarama programına emeği geçen başta İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve sağlık yöneticilerine teşekkür ettiğini belirtti.

 

Ulusal Kanser Tarama Programı kapsamında Mobil Kanser Tarama Tır' ında; meme kanseri taraması için mamografi çekimi, HPV, DNA testi, Kolorektal kanseri taraması testi ücretsiz olarak yapılacak. Cedidiye Cami önünde 18 Ağustos tarihine kadar kalacak olan TIR'da  08:30-17:30 saatleri arasında hizmet verilecek.Keşir:, Erken, Teşhis, Hayat, Kurtarır, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.