Gündem Haberi
Finalde Hem Yaşam, Hem Sınav Başarısı

Finalde Hem Yaşam, Hem Sınav Başarısı

6.08.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı içinde eğitim vermeye başlayacak olan Final Okulları Kampüsü, Yahyalar Mahallesi'nde inşa edildi. Düzce Final Okulları'nda anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise gruplarının tamamı bulunuyor.

"Hem yaşam hem sınav başarısı" sloganıyla hareket eden Düzce Final Okulları'nda iyi bir akademik eğitimin yanı sıra öğrenciler kültürel, sanatsal ve sporsal faaliyetlerle de kendini gerçekleştirme fırsatı yakalıyor. Öğrencilerin ders içinde ve ders dışında kullanabilecekleri tenis, basketbol, voleybol, futbol sahalarının dışında, konferans salonu, seramik atölyesi, fen laboratuvarı, hobi bahçesi, çamur parkuru, oyun alanı gibi stres azaltacak ve motivasyon sağlayacak alanlar da unutulmamış, öğrencilere kendilerine aile sıcaklığında hissedecekleri bir mekan sunulmuş.

"Öğretmen-öğrenci-veli iş birliği" önemini sıklıkla vurgulayan be ana amacı haline getiren Final Okulları Düzce Kampüsü görkemli binası ve faaliyet alanlarıyla görenleri şimdiden kendine hayran bırakıyor.Finalde, Hem, Yaşam,, Hem, Sınav, Başarısı, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.