Gündem Haberi
Uğurlular Baloda Buluştu

Uğurlular Baloda Buluştu

11.06.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Özel Düzce Uğur Temel Lisesi tarafından düzenlenen mezuniyet balosunda 170 öğrenci doyasıya eğlenirken, okul idarecileri ve öğretmenleri de 4. Dönem mezun vermenin haklı gururunu yaşadı.

Özel Düzce Uğur Temel Lisesi 2018-2019, 4. dönem mezunları için balo düzenledi. Bu yıl 170 mezun veren Özel Düzce Uğur Temel Lisesinin balosu renkli görüntülere sahne oldu. Pelemir Otelde gerçekleşen mezuniyet töreninde hüzün ve sevinç bir arada yaşandı. Törene Uğur lisesi kurucuları, öğretmenleri, idarecileri ve okul personeli tüm kadrosu ile öğrencilerin bu mutlu gününe ortak oldu.

“BİZ HANCIYIZ SİZ YOLCU”

Özel Düzce Uğur Temel Lisesi kurucusu Gökhan Sarıgül öğrencilere yönelik yaptığı konuşmada; “Biz büyük bir aileyiz. Sizler de bu büyük ailenin birer fertlerisiniz. Sizleri bugüne kadar önemsediğimiz gibi bundan sonra da önemsemeye devam edeceğiz. Biliyoruz ki sizler de bizleri hep kalbinizde, aklınızda taşıyacaksınız. Biz hancıyız siz yolcu, bu hana uğramayı ihmal etmeyin. Bundan sonraki senelerde de Özel Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi olarak mezunlarımızı gelecekteki hedeflerine uğurlamaya devam edeceğiz” dedi.Uğurlular, Baloda, Buluştu, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.