Gündem Haberi
Başarılı Vali'den Oxijen'e Ziyaret

Başarılı Vali'den Oxijen'e Ziyaret

10.06.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Balıkesir'in Düzceli Valisi Ersin Yazıcı ve kardeşi TÜGVA Düzce il temsilcisi İsa Yazıcı Oxijen Medya'yı ziyaret etti. Oxijen Medya yöneticisi İslam Keleş ve yönetim grubu ile bir araya gelen Vali Yazıcı "Düzce'den hiçbir zaman kopmadım" dedi.

Düzceli, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı beraberinde kardeşi TÜGVA Düzce İl Başkanı İsa Yazıcı ile birlikte Oxijen Medya'yı ziyaret etti. Düzce'ye gelip ailesi ile vakit geçiren Vali Yazıcı Oxijen Medya'yı es geçmedi. Yaptığı başarılı çalışmalar ile Balıkesir'de çok sevilen ve zaman zaman ülke çapında da yaptığı başarılı çalışmalar ile adından sözettiren Vali Yazıcı Balıkesir'de yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Düzce'den haber almak için sık sık Oxijen Medya grubunun haber sitelerini ziyaret ettiğini dile getiren Vali Yazıcı, bir kaç ay önce kurulan oxijen.tv'nin içeriklerini beğendiğini ve takip ettiğini dile getirdi. 
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Oxijen Medya yöneticisi İslam Keleş ise; "Sayın Valimizin çalışmaları göğsümüzü kabartıyor. Yakınlarımızın bulunması nedeni ile yıllardır sık sık Balıkesir'e gidiyoruz. Valimizin görevine başlaması ile birlikte Balıkesir'deki değişimleri her gittiğimizde farkediyoruz. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyor, nazik ziyareti için de teşekkür ediyorum" dedi. Başarılı, Vali'den, Oxijen'e, Ziyaret, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.