Gündem Haberi
Otobüs Duraklarını Temiz Kullanalım Çağrısı

Otobüs Duraklarını Temiz Kullanalım Çağrısı

14.05.2019 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Bahar temizliği kapsamında otobüs duraklarının temizleme çalışmaları devame diyor. Şehir merkezi ve Kalıcı konutlarda Oxijen Medya tarafından tamamlanan temizlik çalışmaları, D655 Akçakoca Karayolu ve Konuralp 'te bulunan otobüs duraklarında sürüyor. Yetkililer otobüs duraklarını daha temiz kullanılması ve korsan afiş asılmaması konusunda uyarıda bulunuyor.

 

Bahar temizliği kapsamında otobüs durakları da temizleniyor. Nisan ayında başlayan çalışmalar aralıksız devam ediyor. Şehir merkezi ve Kalıcı Konutlarda bulunan otobüs duraklarının temizlik çalışmaları Oxijen Medya tarafından tamamlandı. Oxijen Medya ekipleri şimdi de D-655 karayolu üzerindeki ve Konuralp'te bulunan otobüs duraklarının temizliğine geçti.

“KORSAN AFİŞ ASMAYIN, KOLİ BANDI YAPIŞTIRMAYIN”

Oxijen Medya Teknik ekip koordinatörü Sezgin Keleş otobüs duraklarının daha dikkatli kullanılması gerektiğini söyleyerek; "Yaklaşık 1 aydır temizlik çalışmalarımız sürüyor. Şehir merkezi ve kalıcı konutlar bölgesindeki otobüs duraklarının temizliğini tamamladık. Şimdi de Konuralp bölgesindeyiz. Temizlik çalışmalarımız belli periyotlarda devam ediyor. Bizler bu durakları kullanan vatandaşlardan rica ediyoruz. Lütfen durakların temizliği konusunda hassasiyet gösterelim. Duraklara afiş ve yazı yazılması yasak bu kurallara dikkat edelim. En sık karşılaştığımız durum ise duraklara korsan afiş asılması ve bu afişlerin koli bandı ile yapıştırılması oluyor. Bunları sökmek ve izleri çıkarmak çok zor oluyor. Milli servete zarar vermeyelim. Lütfen tüm yolcular durakları bulmak istedikleri gibi bıraksınlar" dedi.Otobüs, Duraklarını, Temiz, Kullanalım, Çağrısı, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.