Gündem Haberi
BAŞKAN ÖZLÜ PROJELERİNİ ANLATTI

BAŞKAN ÖZLÜ PROJELERİNİ ANLATTI

18.02.2021 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Oxijen Medya Grubunu ziyaret etti. Özlü, nezaket amacıyla yaptığı ziyaret sırasında belediye tarafından yürütülen yatırım ve projeler konusunda açıklamalarda bulundu. 2021 yılı için yatırım programı hazırladıklarını ifade eden Başkan Özlü, ‘ Düzce için uzun vadeli kalkınma planlarını oluşturuyoruz. Amacımız Düzce’nin geleceğini hazırlamak’ dedi. Belediye Başkanı Faruk Özlü ziyaret sırasında Düzcespor ile ilgili gelişmelere de değindi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü Oxijen Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş, Düzcespor Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesi Zekeriya Korkmaz ile medya çalışanları karşıladı. İslam Keleş’in makam odasında gerçekleşen görüşmede Başkan Özlü, belediyenin 2021 yılı çalışma programı, yatırım ve projeleri açıkladı. Özlü, Düzce’nin en az 30 yılını planlayarak hareket ettiklerini belirterek ‘ Amacımız Düzce’nin geleceğini hazırlamaktır. Bunun için uzun vadeli kalkınma planlarını hazırlıyoruz’ dedi.

Planlı kentleşme konusunda emin adımlarla büyümeye devam ettiklerini vurgulayan Özlü, projeler konusunda şu bilgileri verdi:

“ Ekonomik ve soysal açıdan kalkınma amacıyla büyük bir gayret içinde olan şehrimizin daha yaşanabilir, modern bir şehir olması yönünde yerel yönetimleriyle, kamu kurum ve kuruluşlarıyla ve sivil toplum kuruluşlarının gayret ve azmiyle, birlik ve beraberlik içerisinde hemşehrilerimize layık bir şehir kurmayı hedefliyoruz.

Bu çerçevede, başlattığımız projeler sonunda Düzce’mizin çehresi tamamen değişecek, hedefleri olan, gelişmişlik düzeyi artmış, modernizasyonunu sağlamış, alt ve üst yapısını tamamlamış, spordan kültüre, ekonomiden soysal yaşama, turizmden tarihi bir kent olmasına kadar yaşanılası, özenilen ve beğenilen bir şehir hayalimizden vazgeçmeden elimizi taşın altına koyuyoruz.

2021 yılı içinde vaat ettiğimiz ve başlattığımız tüm projeleri hayata geçireceğiz. Ayrıca planladığımız birçok projemiz var. Bunların bir kısmını da kamuoyu ile paylaştık. Bu projelerimizi de yıl içinde tamamlamayı hedefliyoruz”

DÜZCESPOR
Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, görüşme sırasında Düzcespor’la ilgili gelişmelere de değindi. Düzcespor Başkan Yardımcısı Zekeriya Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri İslam Keleş’i kulübün başarısından ötürü kutlayan Başkan Özlü, ‘ Düzcespor ligde aldığı başarılar ile şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu gösterdi. Umarım lig sonunda şampiyon alan takım Düzcespor olur’ dedi.

 

 BAŞKAN, ÖZLÜ, PROJELERİNİ, ANLATTI, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.