Gümüşova Haberi
Gümüşova'da İşler Yolunda Gitmiyor

Gümüşova'da İşler Yolunda Gitmiyor

12.10.2019 \\ Gümüşova Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Gümüşova'da dalçık üzerinde bulunan ve Gümüşova'nın simgelerinden biri haline gelen ay yıldız motifli saat kulesi üzerinde bulunan 4 saatin hiçbiri birbirini tutmuyor. WhatsApp ihbar hattımıza gelen fotoğraflarda da görüldüğü gibi saatlerin her biri ayrı bir zaman dilimini gösteriyor.

Gümüşova'da son aylarda işler yolunda gitmiyor. WhatsApp ihbar hattımıza ilçe ile ilgili şikayet haberleri yağmaya devam ediyor. Dün çöplerin özenli bir şekilde toplanmadığından yakınan Gümüşovalı vatandaşlar bugün de saat kulesinin bakımsızlığından şikayet ediyor.

Gümüşova Belediyesi'nin eski başkanlarından Merhum Ahmet Bostancıoğlu tarafından dalçık üzerinde bulunan kent park alanına yerleştirilen ay yıldız motifli ve Gümüşova'nın simgesi haline gelen saat kulesinin bakımsızlığı vatandaşları rahatsız ediyor. Kule üzerinde bulunan 4 saat kadranındaki akrep ve yelkovanlar dördünde de ayrı zaman dilimini gösteriyor. İlçenin göbeğinde olan ve her gün yüzlerce vatandaşın gördüğü saat kulesi için konuşan vatandaşlar; "Gümüşova'nın göbeğinde Türk Bayrağımızın simgelerinin de yer aldığı ay yıldızlı saat kulemizin bakımsızlığı bizleri rahatsız ediyor. Bu saat kulesi merhum Ahmet Bostancıoğlu başkanlığında yaptırılmıştı. Ancak şuanda bakıyoruz ki sahip çıkılmıyor. Büyük projeleri geçtik iki tane saatin bakımı bile yapılamıyorsa bizleri 5 yılda büyük sıkıntılar bekliyor demektir" ifadelerini kullandılar.Gümüşova'da, İşler, Yolunda, Gitmiyor, Gümüşova Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.