Gümüşova Haberi
BAŞKAN TOZAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

BAŞKAN TOZAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

7.05.2019 \\ Gümüşova Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Yerel seçimlerin ardından Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, oxijen.tv’ye özel açıklamalarda bulundu. Tozan, bir önceki dönemde Gümüşova Belediyesi’nin çok kötü yönetildiğine değinerek bir önceki yönetime ateş püskürdü.

Yerel seçimlerin ardından birçok belediye borç yüküyle adından söz ettirirken bu belediyelerin bir tanesi de Gümüşova Belediyesi oldu. Seçimlerin ardından belediyeyi nasıl devraldığını sorduğumuz Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, bir önceki yönetimin özellikle seçim döneminde yaptığı çalışmalara değinerek sert açıklamalarda bulundu.

İlk olarak seçimleri değerlendiren Tozan, “Biz daha önce de Gümüşova’da 1999 – 2004 ve 2004 – 2009 yılları arasında belediye başkanlığı yaptık. Yani belediye başkanlığında yeni değiliz. Halkımız da seçim süreci sonunda başkanlığa bizi layık gördü. Halk, neyin doğru neyin yanlış yapıldığını kendi kararıyla tercih yaparak gösterdi. Demek ki değişim yapılması gerekiyormuş. Biz de halkımıza verdikleri karar nedeniyle teşekkür ediyoruz.” dedi.

Gümüşova Belediyesi’ni hangi şartlar altına devraldığını da sorduğumuz Başkan Tozan, sert açıklamalarda bulundu. Belediyenin borç yüküne değinen Tozan, “Belediyenin parasını çalışmalar için kullanmak gerekiyor. Biz seçim döneminde kendi cebimizden para harcayarak seçim çalışması yaptık. Belediye başkanı olduğum daha önceki dönemlerde de aynı şeyi yapmıştım. Ama bazı kişiler belediyenin parasını kullanarak seçim çalışması yapmış. Bunların hesabını nasıl verecekler çok merak ediyorum. Belediye resmen Gümüşova’da yaşayan iki ailenin yuvası haline gelmiş. Yanlış yapan ben dahi olsam lütfen bunun karşısında durun. Yanlışlıklar sonucunda belediyenin şu an alacaklarını çıktığımız zaman 30 milyonun üzerinde borcu bulunuyor.  Bu borçların bazıları da seçim döneminde yapılmış.” ifadelerini kullandı.BAŞKAN, TOZAN, ATEŞ, PÜSKÜRDÜ, Gümüşova Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.