Gümüşova Haberi
Gümüşova'da Ahmet Azap Sesleri

Gümüşova'da Ahmet Azap Sesleri

6.02.2019 \\ Gümüşova Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Gümüşova Belediye Başkan Adayı olan mevcut Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, ilçe için çalışmalarına devam ediyor. Azap, yapılacak projeleri de takip ediyor.

31 Mart 2019 Yerel seçim süreci öncesinde kulislere düşen son dakika açıklaması ile Düzce siyasetini gündeme oturan Ahmet Azap,  aldığı şok kararla aday adaylığından feragat ettiğini açıklamıştı. Azap’ın çekilmesinin ardından, harekete geren AK Parti Gümüşova teşkilatı, genel merkeze baskı yaparak Azap ile devam etmek istediklerini dile getirmişti.

Yeniden aday olan Ahmet Azap, yapmayı düşündüğü projeleri açıklamaya ve ilçe halkını ziyaret etmeye devam ediyor. Azap, ilçe için yapmayı düşündüğü projeleri şöyle açıkladı:

"Siz değerli halkımızın takdiriyle seçildiğimiz Gümüşova Belediye Başkanlığı görevini meclis üyelerimiz ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte özverili bir şekilde sürdürüyoruz. Gümüşova’ mızın gelişimi, yeni ufuklara açılmasında gerekli gördüğümüz, halkımızın refahını, yaşam kalitesini artıracak ve gelişime katkı sağlayacak kararlar alıyor ve bunları uyguluyoruz. İlçemizin acil ihtiyaçları olan; Toplu Konut Projesi, İçme Suyu, İmar Planı Tadilatı ve diğer konularda en hızlı bir şekilde karar alarak gerekli kurum ve kuruluşlarla koordineli olarak çalışarak adımlar atıyoruz. Biz; siz değerli halkımıza daha iyi daha güzel bir Gümüşova için çalışmaya devam edeceğiz."Gümüşova'da, Ahmet, Azap, Sesleri, Gümüşova Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.