Gölyaka Haberi
ÖNEMLİ OLAN BÖLGENİN GELİŞMESİ VE TANITILMASIDIR

ÖNEMLİ OLAN BÖLGENİN GELİŞMESİ VE TANITILMASIDIR

11.04.2019 \\ Gölyaka Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, göreve geldikten sonra ilk kez oxijen.tv'ye açıklamalarda bulundu. Demircan, seçim öncesinde yapma sözü verdiği projeler için yapamayacağı projenin hiç bir zaman sözünü vermeyeceği vurgusunda bulundu.

Düzce'nin özellikle turizm bakımından bu zaman kadar sonuca ulaşmayı başaramamış ilçesi Gölyaka'da yerel seçimlerin ardından göreve gelen Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan'dan bu ve yapmayı düşündüğü diğer çalışmalarla ilgili oxijen.tv olarak önemli açıklamalar aldık.

İlk olarak göreve gelmesinde katkısı bulunan Gölyakalılara teşekkür eden Demircan, "Allah'ın takdiri ve vatandaşlarımızın oylarıyla bu göreve geldik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Gölyaka'da yapmayı düşündüğümüz çalışmaların projelerini seçim zamanında açıklamıştık. Buradan belirtmek istiyorum. Yapamayacağım çalışmalar için hiçbir zaman söz vermedim, vermemde. İlçenin gelişmesi ve vatandaşlarımızın rahata ermesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız." şeklinde konuştu.

İlçede gençlerin işsizlik konusunda sıkıntı çekmesine de değinen Demircan, "İlçede gerekli görüşmeleri yaparak fabrika kurulması konusunda çalışmalarımız olacak. Gençlerimizin işsiz kalmaması için çalışmalar yapacağız. Gölyaka'da bu konuda bu zamana kadar sıkıntılar yaşanmış. Geçmiş dönemlerde de bu konuya değinilmişti. Bu sorunu çözmek inşallah bize nasip olacak." dedi.

Gölyaka'nın turizm konusunda arka planda kalması konusunda da açıklamalarda bulunan Demircan, "Doğa harikası bir bölgede yaşıyoruz. Camdan baktığımda karşıdaki doğal güzelliği seyredince duygulanıyorum. Bu nedenle ilçede turizm bürosu açmayı düşünüyoruz. Buradaki turizm kaynaklarını bölgeye ve dünyaya anlatabilmek için internetten çalışmalar yapacağız. Buradaki turizm potansiyelini geliştirmek için elimizden gelen çalışmayı yapmalıyız." ifadelerini kullandı. ÖNEMLİ, OLAN, BÖLGENİN, GELİŞMESİ, VE, TANITILMASIDIR, Gölyaka Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.