Eğitim Haberi
Üniversitede Kişisel Gelişim İçin Eşsiz Fırsat

Üniversitede Kişisel Gelişim İçin Eşsiz Fırsat

10.01.2019 \\ Eğitim Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Sosyal üniversite konusunda öncü olan Düzce Üniversitesi, Açık Ders uygulaması ile gelişime açık herkese kapılarını bir kez daha açıyor.

Açık Kapı ve Açık Kampüs ile tüm vatandaşlara kapılarını açan, Temiz Üniversite-Temiz Düzce etkinliği ile de çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturan Düzce Üniversitesi, Açık Ders ile bir yenilikçi uygulamayı daha hayata geçiriyor.

Her ayın üçüncü Çarşamba günü gerçekleştirilecek Açık Ders uygulaması ile Düzce Üniversitesi’nde, akademisyenler tarafından farklı konularda eğitimler verilecek. Düzce Üniversitesi öğrencileri, akademik ve idari personelleri ile vatandaşların da dahil ilgi duyan herkesin katılabileceği Açık Ders Uygulaması, kendisini geliştirmek ve geleceğe yön vermek isteyenlere eşsiz fırsatlar sunacak.

Açık Ders Uygulamasının ilki, 16 Ocak 2019 Çarşamba günü saat 15.00’da İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Düzce Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, “Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Resul Kara’nın “Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0” konulu sunumuyla başlayacak Açık Ders Uygulamasına tüm halkımızı bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.Üniversitede, Kişisel, Gelişim, İçin, Eşsiz, Fırsat, Eğitim Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.