Cumayeri Haberi
Pak her kesim tarafından seviliyor

Pak her kesim tarafından seviliyor

25.08.2020 \\ Cumayeri Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

AK Parti'de, yeni tip korona virüsle mücadele tedbirleri dolayısıyla ertelenen kongreler yeniden başlıyor. İlçe kongrelerine start verilecek.

AK Parti, korona virüs salgını nedeniyle ertelediği kongre takvimini yeniden başlatmaya hazırlanıyor. Sosyal mesafe kuralına uygun ve sınırlı katılımla gerçekleştirileceğini kaydedilen kongrelerle ilgili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, il başkanlarıyla video konferans yöntemiyle istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Cumayeri ilçesinde AK parti ilçe başkanlığı için en güçlü aday olarak Ayhan Pak ismi öne çıkıyor. AK partili siyasi çevrelerce, Cumayeri'nin köklü ailesinden gelen ve yıllardır ticaret ile iç içe olan genç iş adamı Ayhan Pak'ın görevi layıkı ile yapacağı konuşuluyor. Siyasete uzak olmayan ve her kesim tarafından sevilen Pak'ın teşkilata güç vereceği ifade edildi. Cumhurbaşkanı ve AK parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan kongre için şunları açıkladı:  “Seçimler, siyasi partilerin adeta karne günüdür. Önümüzde 2023 yılına kadar, istediğimiz şekilde çalışabileceğimiz geniş bir vakit var. Bu süreyi en iyi, en verimli, en etkili şekilde kullanarak, seçim günü milletimizin karşısına kalbimiz mutmain bir şekilde çıkmalıyız.”

Kongreler açık havada, sosyal mesafe kuralına uygun ve sınırlı katılımla gerçekleştirilecek. Delegeler kongreye maskeleriyle katılacak. İlçe kongreleri Ekim ayı sonunda tamamlanmış olacak. AK Parti, geçtiğimiz aralık ayının son günlerinde 7. Olağan Kongre sürecini başlatmış, bazı ilçelerin kongreleri tamamlanmış ancak 13 Mart itibarıyla Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda kongrelerin ertelendiği açıklanmıştı.

 Pak, her, kesim, tarafından, seviliyor, Cumayeri Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.