Cumayeri Haberi
CUMAYERİ’NDE MASKE SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

CUMAYERİ’NDE MASKE SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

7.05.2020 \\ Cumayeri Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu Cumayeri Belediyesi olarak Korona Virüs ile mücadele sürecinde hayata geçirdikleri maske üretim çalışmaları hakkında vatandaşlara detaylı bilgi verdi.

Koloğlu sosyal medya hesabından yayınladığı videoda Korona Virüs ile mücadelede alınan tedbirler kapsamında başlatılan maske seferberliği ile alakalı açıklamalarda bulundu. Başkan Koloğlu şu ifadelere yer verdi:

“Cumayeri Belediyesi olarak Vefa Sosyal Destek Grubu bünyesinde;Kültür Sanat Evi ve gönüllülerimizin evlerinde 19.040, NYT Tekstil’de 9.200 olmak üzere, Toplam: 28.240 adet maske üretilmiştir.Hane bazlı maske dağıtımı kapsamında 3.166 hanemize 15.830, Sanat Evi’nden 9.400 olmak üzere toplam: 25.230 adet maske dağıtılmıştır.Maske üretim ve dağıtımına devam ediyoruz. İhtiyacı olan vatandaşlarımıza maske ulaştırıyoruz.
Alo 153,0380 735 50 11 nolu sabit hat veya 0532 356 29 83 nolu mobil telefon numaralarını arayarak maske talep edenlerin maskelerini evlerine getiriyoruz.
Dışarı çıkmasında sakınca olmayan vatandaşlarımız;Belediye Hizmet Binamız,Kültür Sanat Evi,Vefa Sosyal Destek Gurubu (Kaymakamlık),İlçe Emniyet Müdürlüğü veya İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan maskelerini temin edebilirler.” Dedi.CUMAYERİ’NDE, MASKE, SEFERBERLİĞİ, SÜRÜYOR, Cumayeri Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.