Cumayeri Haberi
Lütfen İşiniz Yoksa Çıkmayın!

Lütfen İşiniz Yoksa Çıkmayın!

12.04.2020 \\ Cumayeri Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Cumayeri'nde Korona Virüs nedeniyle hastaneye başvuran toplam 7 kişinin test sonucunun pozitif çıktığı bilgisine ulaşıldı. Yetkililerin aldığı tüm önlemlere ve sürekli yapılan uyarılara rağmen insanların "Sorumsuzca" dışarıda dolaşması hem süreci uzatıyor, hem de virüsün yayılmasını sağlıyor.

Korona Virüs vakaları ülkemizde her geçen gün artmaya devam ederken ilimizde de durum farklı değil. Yapılan tüm uyarılara rağmen insanların duyarsız hareket etmesi nedeniyle farkında olmadan bir çok kişi virüsü kapıyor. Cumayeri ilçesinde S.D., Y.K., G.K., A.K, E.T, S.T, N.G'nın kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığı belirtildi. Düzce il genelinde alınan tedbirler doğrultusunda Cumayeri pazarı kapatılmıştı. Pazaryerinin kapanmasıyla birlikte insanlar marketlere hücum ederek adeta pazaryerindeki kalabalığı market önlerine ve içlerine taşıdı.

YETKİLİLER UYARIYOR LÜTFEN ÇIKMAYIN

Hergün yapılan uyarılara aldırış etmeyen bir çok kişi sokaklarda işi olmadığı halde dolaşarak başkalarının da hayatını hiçe sayarak hareket ediyor. İlçede işi olmadığı halde dolaşan vatandaşları sık sık uyaran emniyet ekipleri ve belediyeye bağlı zabıta ekiplerinin çabasına rağmen insanlar "Sorumsuzca" dışarı çıkarak süreci baltalıyor.

DÜZCE GENELİNDE 80'İ GEÇTİ

Öte yandan Düzce genelinde vaka sayısının 80'i aştığı ve sayının her geçen gün katlanarak devam ettiği öğrenildi. Düzce'de alınan cadde kapatma tedbirlerinin önümüzdeki günlerde İlçe merkezlerinde de uygulanabileceği konuşuluyor.Lütfen, İşiniz, Yoksa, Çıkmayın!, Cumayeri Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.