Cumayeri Haberi
Belediye Herkesin Evi

Belediye Herkesin Evi

2.04.2020 \\ Cumayeri Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu 1 yıllık görev süresini değerlendirdi. Devam eden projelere korona virüs vakaları nedeniyle ara vermek zorunda kaldıklarını belirten Koloğlu, vaad ettiği projelerin tamamını yapmak için var gücü ile çalıştıklarını bildirdi.

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde 2 dönem aranın ardından yeniden başkanlık koltuğuna oturan Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu 1 yıllık görev süresini değerlendirdi. "Vaad ettiğimiz projeleri tamamlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz" diyen Koloğlu şöyle devam etti; "Çok Değerli Hemşehrilerim, Şahsıma ve ekibimize göstermiş olduğunuz teveccüh ile ikinci dönem belediye başkanlığımızın birinci yılını doldurmuş bulunmaktayız.

Vadetmiş olduğumuz projeleri hayata geçirebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz. Söz verdiğimiz gibi bu güzel kentimizi sizlerle birlikte yöneteceğiz"

TÜM MAHALLELERİ ZİYARET ETTİK

"Bu minvalde Kent Konseyimizle dört toplantı gerçekleştirdik ve dört Halk Günü Toplantısı yaptık. Başkan Mahallenizde Projesi kapsamında dört mahallemizi tüm idari ve teknik kadrolarımızla ziyaret ettik ve eksiklerin giderilmesi ile ilgili çalışmalar yaptık.

Toplumumuzun farklı kesimlerinden oluşturduğumuz kişilerle yaptığımız, Makamda Kahvaltı Programları çerçevesinde dokuz toplantı yaptık, problemleri dinledik ve önerileri değerlendirdik.

Yeni dönemde yeni projelerimiz ile birlikte sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerden gelen her türlü sorunu çözmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz"

CUMAYERİ'NİN EMRİNDEYİZ

"Belediye, Cumayeri’nde yaşayan herkesin evi olacak dedik ve kapımızı herkese açtık. Rahatlıkla gelip işlerinizi görebileceğiniz, sorunlarınıza sıkıntılarınıza çare bulacağınız, Belediye Başkanı olarak şahsım, belediye meclis üyelerimiz ve personelimiz ile biz sizlerin emrinizdeyiz.

Ancak şu anda tüm dünyada yaygın olan ve ülkemizi de ciddi anlamda etkileyen virüs sebebiyle bir süre genel projelerimize ara vermek zorunda kaldık. Bu süre içerisinde, projelerimizin teknik değerlendirmesi ve ihale süreçleri ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir"

SİZ EVDE KALIN BİZ GÖREVDEYİZ

"Ayrıca temizlik, zabıta ve dezenfekte ekiplerimiz 7/24 çalışmalarına devam etmektedir. Sağlığımızı olumsuz etkileyebilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu konuda sizden gelebilecek önerilere de açığız. İnşallah en kısa sürede bu sıkıntılı süreci hep birlikte atlatacağız. Bu anlamda siz değerli hemşehrilerimize, zorunlu olmadıkça evden çıkmamanızı öneriyoruz. Siz “EVDE KALIN”. Biz sizin için çalışıyoruz.

İnşallah bu kötü günlerin sonunda;

Yapımına devam ettiğimiz mesire alanlarında inşallah hep beraber çaylarımızı yudumlayacağız.

Göstermiş olduğunuz destekten dolayı tekrar şükranlarımı sunar, sevdikleriniz ile birlikte nice güzel günlere ulaşmanız dileklerimle saygılarımı sunarım." ifadelerini kullandı.Belediye, Herkesin, Evi, Cumayeri Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.