Cumayeri Haberi
Koloğlu Kampanyada Ben de Varım Dedi

Koloğlu Kampanyada Ben de Varım Dedi

31.03.2020 \\ Cumayeri Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan "Milli Dayanışma Kampanyası"na bir destek de Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu'ndan geldi. Koloğlu bir maaşını bağışlayarak "Bu kampanyada ben de varım" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koronavirüsle mücadele kapsamında 7 aylık maaşını bağışlayarak başlattığı 'Milli Dayanışma Kampanyası'na her kesimden destek giderek artıyor. Düzce'de de dün akşamdan bu yana kampanyaya ilgi katlanarak artıyor. Sürece Belediye başkanları da dahil oldu.

İNTERNET ÜZERİNDEN BAĞIŞLADI

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu kampanyaya bir maaşını bağışladı. Sosyal mesafe kurallarına dikkat eden başkan Koloğlu şubeye gitmek yerine internet üzerinden bağışta bulunarak kampanyaya destek verdi. Salgının biran önce son bulmasını arzu ettiğini belirten Koloğlu; "Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyaya ben de bir maaşımı bağışlayarak destek olmak istiyorum. Ülkemizin ve Dünya'nın geçtiği bu zor süreçte milletçe biz bize yeteriz diyoruz. Biz gerçekten büyük bir milletiz ve tarihimiz boyunca her türlü felaketi dayanışmamız sayesinde aştık. Bunu salgını da hep birlikte omuz omuza vererek atlatacağımıza inancım tam. İlçemde korona virüs ile alakalı son derece titiz bir çalışma yürütüyoruz, inşallah bu süreci ülkemizde ve Dünyada en az kayıpla atlamayı Allah'tan diliyorum" şeklinde konuştu.Koloğlu, Kampanyada, Ben, de, Varım, Dedi, Cumayeri Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.